Slayin

Slayin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 982
  • DOSYA BOYUTU 5.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixel Licker

Klasik oyunseverlere benzersiz bir arcade zevki yaşatacak, soluksuz oynanan bir oyun.

Bu aralar iOS için trend olan Slayin'in aslında bir PC versiyonunun da bulunduğunu biliyor muydunuz? Slayin, günün stresinden kurtulmak isteyen ve kendini tamamen oyuna odaklamak isteyen bünyelere tesiri yüksek bir ilaç. Oyunda, bıraktığınızda, kendi kendine yürüyen bir şövalyeyi sağa ve sola oynatıp zıplıyorsunuz. Sürekli değişen dinamik arkaplanından yeni bir seviyeye geçtiğinizi anladığını bu oyunda karşınıza durmaksızın yeni yaratıklar geliyor.

Oyunda amacınız, karşınıza çıkan tüm düşmanları kılıçtan geçirmek. Yeterince beyin gücü harcamamızı sağlayan Slayin yapımcıları bizi bir nebze olsun düşünmüş: Saldırmak için ayrı bir buton yok. Kılıcı öne tutarak yürüyen yağız delikanlımız sağ olsun, kılıcın dokunduğu tüm yaratıklar hakkettikleri sona ulaşıyorlar.

PC için alışılagelmemiş basit grafiklere sahip olan bu oyun, gönlünüzü şirin tasarımlarıyla okşamayı deniyor. Aslında bakarsanız minimalist bir perspektiften bu işi de oldukça iyi başarmışlar. 100 Level süren bir macera eşliğinde dönem dönem karşınıza mitolojik bölüm sonu canavarları çıkıyor. Ve oyunun bize sunduğu bir güzel sürpriz de 25’inci Level sonrası bir büyücüyü ve 50’nci Level sonrası bir bıçak ustasını karakter seçkilerine çıkarması. Büyücü, diğer iki karakterin aksine zıplamıyor ama bunun yerine kendi etrafında girdaplar oluşturarak tehlikeyi savuşturuyor. Bıçak ustası önlü arkalı bıçaklarla şövalyeden daha çevik ama daha dayanıksız bir karakter.

Oyun içersinde kestiğiniz yaratıklardan düşen altınları toplayarak zaman zaman ekranın sağında veya solunda beliren satıcılardan yeni silahlar, zırhlar ve enerjinizi doldurması için et alabiliyorsunuz.

"Basit görünsün, zor olsun ve bana hayatı unuttursun" diyenleriniz varsa Slayin sizi dünyevi sorunlardan kurtaracak bir numaralı terapidir.