Tabu Kelime Oyunu

Tabu Kelime Oyunu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31,839
  • DOSYA BOYUTU 9.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yasarcan Kasal

Tabu Kelime Oyunu, kalabalık arkadaş gruplarının vazgeçilmez oyununu mobil cihazlarımıza taşıyor.

Tabu Kelime Oyunu hem akıllı telefon hem de tabletlerinizde oynayabileceğiniz keyifli bir kelime bulma oyunudur. Arkadaşlarımızla toplanı oynadığımız Tabu oyunu artık mobil cihazlarımızda. Son derece keyifli bir oyun yapısına sahip olan Tabu Kelime Oyunu, fiziksel oyundaki aynı özellikleri mobile de getiriyor.

Oyunda toplamda 1000 kart ve 5000 kelime bulunuyor. Bu da demek oluyor ki oyun uzun süre heyecanını muhafaza ediyor. Üstelik oyuncular kendi kartlarını da ekleme şansına sahip. Arkadaşlarınızla bir araya gelip Tabu Kelime Oyunu'nu oynayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü grafikleri ve iyi tasarlanmış arayüzüyle dikkat çeken Tabu Kelime Oyunu'nda 2,3 veya 4 kişilik takımlar halinde oynamak mümkün. Oyunun keyifli atmosferiyle uyum içerisinde ilerleyen ses efektleri ve müzikler de beğenimizi kazanan noktalardan biri.

Genel olarak Tabu Kelime Oyunu, bulmaca oyunlarından hoşlanan ve bu deneyimi arkadaşlarıyla yaşayarak bir adım ileriye götürmek isteyen her yaştan kullanıcıya hitap ediyor.