Texas HoldEm Poker Deluxe Pro

Texas HoldEm Poker Deluxe Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 212
  • DOSYA BOYUTU 18.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IGG.com

Texas HoldEm Poker Deluxe Pro, Google Play Store üzerinde yer alan başarılı ve eğlenceli Texas Holdem poker oyunlarından bir tanesi.

Texas HoldEm Poker Deluxe Pro, ilk olarak Facebook'ta çıkan ve kısa zamanda popüler olan Texas Holdem poker oyununun Android versiyonu.

16 milyondan fazla oyuncuya sahip olan Poker Deluxe Pro, Android telefon ve tabletleri üzerinde poker oynamak isteyen oyuncuların tercih edebileceği en iyi poker oyunları arasında yer alıyor.

Aktif bir oyuncu topluluğu içerisine dahil olmak ve canınız her istediğinde farklı masalarda poker oynamak istiyorsanız, Poker Deluxe Pro, sadece Android ve Facebook değil, aynı zamanda iPhone ve iPad'ler üzerinde de oynanabiliyor. Facebook sürümü ile uyumlu olarak çalışan uygulama, böylece tüm oyuncuları tek bir platform üzerinde buluşturuyor.

İlk girişininize özel 30.000 Dolarlık çip veren ve günlük olarak yapacağınız her girişinizde çip ödülü veren Poker Deluxe, böylece çipiniz bitse bile sürekli ücretsiz çip sunarak oyunu para vermeden oynayabilmenizi sağlıyor.

Pek çok popüler poker oyununda standartlaşan özelliklerin hepsine sahip olan Texas HoldEm Poker Deluxe Pro'da özel tasarıma sahip masalarda ister kendinize ister rakiplerinize hediye ve ürünler alabiliyorsunuz. Aynı zamanda masalarda diğer oyuncular ile mesajlaşarak sohbet de edebiliyorsunuz.

Size özel bir profil sayfanız ve arkadaş listenizin olacağı oyunda düzenlenen turnuvalara katılarak daha heyecanlı poker oyunları oynayabiliyorsunuz. Ayrıca yeterince poker ustasıysanız bu turnuvalarda büyük ödüllerin sahibi olmanız da mümkün.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir poker oyunu arıyorsanız, Texas HoldEm Poker Deluxe Pro'yu ücretsiz olarak indirip mutlaka göz atmanız gerekiyor.