Texas Holdem Poker Offline

Texas Holdem Poker Offline

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 763
  • DOSYA BOYUTU 34.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Youda Games Holding

Texas Holdem Poker Offline, internet bağlantınız olmadan Android mobil cihazlarınız üzerinde poker oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Texas Holdem Poker Offline, sade bir poker oyunundan çok daha ötesi bir Android poker oyunu istiyorsanız ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun.

Oyunun öne çıkan en büyük özelliği ise diğer tüm poker oyunlarının online olmasının aksine offline olarak yani internet bağlantısı olmadan oynayabiliyor olmanız.

Boş vakitlerinizde saatlerce keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak oyunlardan bir tanesi olan Texas Holdem Poker Offline, özellikle Android cihazları üzerinde kart oyunu oynamak isteyenlere yönelik olarak geliştirilmiş.

Kaliteli ve yüksek çözünürlüklü grafikleri ile dikkatleri çeken oyunda Android sisteme karşı poker oynayarak zengin olmaya çalışmanız gerekiyor. Yoksa tüm paranızı sistem yutuyor.

Eğer poker oynamayı bilmiyorsanız üzülmenize de gerek yok. Çünkü oyun içerisinde Texas Holdem Poker'i öğrenebileceğiniz yararlı eğitimler var.

Governor of Poker 2 oyununun offline modu olarak çıkartılan oyun, özellikle internet bağlantısı yokken poker oynamak isteyen Android kullanıcıları için geliştirilmiş. Bu nedenle online poker oynamak istiyorsanız farklı oyunlara yönelebilirsiniz.