Trainers of Kala

Trainers of Kala

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Frima Studio Inc.

Trainers of Kala, Android platformunda kartlarla oynanan online savaş oyunu olarak yerini alıyor.

Trainers of Kala, savaşmak için can atan kişileri bir araya getiren kart oyunu. Gerçek zamanlı çok oyunculu savaşların düzenlendiği oyun sadece Android platformunda karşımıza çıkıyor. Online savaş oyunlarını seviyor klasiğin biraz dışına çıkmak istiyorsanız denemenizi öneririm.

Çizgi film stili detaylı görselleriyle kendisine çeken kart savaş oyunu Trainers of Kala’da gerek insan gerekse de yaratık – hayvan sınıfında birçok seçilebilir karakter bulunuyor. Karakterleri oyun içerisinde yönetme şansına sahip değilsiniz. Karakterlerin yer aldığı kartları ayarlayarak arenaya adım atıyorsunuz. Birebir ancak oldukça kalabalık bir takımdan oluşan her iki taraftan biri tüm karakterleri temizlemeyi başardığında diğer deyişle oynayacak kartınız kalmadığında oyun doğal olarak sonlanıyor.

Kartlarla kontrol edilen 2 boyutlu aktif savaş sistemine sahip benzersiz bir mobil oyun olan Trainers of Kala, toplanabilir 50’den fazla kart sunuyor. Özenle hazırlanmış kartların her biri savunma ve saldırı tarafında ayrı güçlü ve seviye atlayabiliyor. Tabii ki savaşları kazandıkça siz de dünya genelinde popüler oyuncuların bulunduğu listeye girmeye bir adım daha yaklaşıyorsunuz.