TriPeaks Solitaire Cards Queen

TriPeaks Solitaire Cards Queen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • DOSYA BOYUTU 101 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BoomBit Games

Dev bir kart koleksiyonu oluşturarak türlü maceralara atılacağınız eğlenceli bir oyundur.

Dev bir kart koleksiyonu oluşturarak zorlu görevler üstleneceğiniz ve macera dolu serüvenlere atılarak gizem dolu olaylarla karşılaşacağınız TriPeaks Solitaire Cards Queen, mobil platformda kağıt oyunları kategorisinde kendisine yer bulan ve ücretsiz olarak hizmet veren sürükleyici bir oyundur.

Etkileyici grafikleri ve keyif verici ses efektleri ile oyunculara sıra dışı bir deneyim yaşatan bu oyunda yapmanız gereken, kardeşine yardım etmek için tehlikeli görevler üstlenen ve macera dolu bir yolculuğa çıkan karakteri canlandırarak farklı kartlar toplamak ve haritadaki kilitli mekanlara ulaşarak yeni hikayelerde rol almaktır. Sürükleyici özelliği ve ilginç konusu ile sıkılmadan oynayacağınız eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

Özel oyunlar oynayarak ihtiyacınız olan kartları toplayabilir ve yeni yerler keşfederek çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Geçmişten elinize geçen parşömen kağıdından yapılan yüzlerce sayfalık bir eserden yola çıkarak zorlu görevlere atılabilir eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Android ve İOS sürümleri ile iki farklı platformda oyuncularla buluşan ve oldukça geniş bir kitleye hitap eden TriPeaks Solitaire Cards Queen, oldukça popüler bir oyun olarak öne çıkıyor.