Twilight

Twilight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 494
  • DOSYA BOYUTU 1.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Urbandroid Team

Twilight, Android cihazlarınızın ekran renklerini optimize ederek gözlerinizi daha az etkilemesini ve böylece uyku öncesinde gözlerinizin yorulmamasını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Uykuya dalma hakkında probleminiz varsa, bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi sahip olduğunuz mobil cihazlar olabilir. Yapılan araştırmalara göre, yatmadan önce mobil cihazlarını kullanan kullanıcıların uykuya dalma konusunda sıkıntılar yaşadığı ortaya çıkmış. Buna ek olarak, uyumadan önce mavi ışığa maruz kalmak, vücudunuzun doğal ritminin bozulmasına sebep olmaktadır.

Twilight uygulaması özellikle sağlığınıza kavuşarak, vücut ritminizi geri kazanmanız ve tekrar sorunsuz bir şekilde uyuyabilmeniz için hazırlanmıştır. Uygulamanın işlevi ise Android cihazlarınızın ekran renklerini, günün saatlerine göre ayarlamak. Bunun anlamı, uygulama cihazınızın renk ayarlarını kontrol ederek  günün saatlerine göre otomatik olarak optimize etmesidir. Gözlerinizin korunmasını sağlayan uygulama ile uyku vaktiniz geldiğinde zor uyuma gibi problemler ile karşılaşmazsınız.

Android telefon ve tabletlerinizin ekranına kırmızı bir filtre ekleyen Twilight,gözlerinizin  ritminin bozulmasını engelleyerek, uyku konusunda problem yaşamanızı önlüyor. Sizde uykuya dalma konusunda problemler yaşıyorsanız ve mobil cihazınızı sürekli kullanıyorsanız, Twilight uygulamasını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.