What Game is it?

What Game is it?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Twin/Click

What Game is it?, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve geçmişten günümüze efsane olmuş oyun yapımlarından bir test uygulayan bir tür kelime oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen What Game is it? mobil oyunu tıpkı serinin ilk oyunu gibi kült oyun yapımları hakkında bir quiz gibi kullanıcılara sunulan bir tür mobil kelime oyunudur.

What Game is it? mobil oyununda tıpkı ilk oyun gibi efsaneler arasına adını yazdırmış oyunların isimlerinden bir test olacaksınız. Oyun bilginizi test etmeye devam edeceğiniz What Game is it? oyununda ilk oyundan farklı olarak ekstradan eklenmiş oyun isimleri yer alıyor. Zira ilk oyunda kullanıcıların en çok şikayet ettiği konu soruların darlığı ve oyunun çabucak sona ermesiydi. İkinci oyunun gelmesiyle ilk oyunu oynayan kullanıcıların ikinci oyundan devam etmesi muhtemel.

What Game is it? mobil oyunu tamamen ücretsiz olmakla beraber oyun içi satın almalar da bulunmuyor. Böylelikle oyunda herkes eşit konumda bulunuyor. Ayrıca sonsuz joker hakkınız bulunmakta. Bu joker hakkınız ise Facebook üzerinden resmi paylaşarak oyunun ismini sormanıza yarıyor. Oyunu tahmin hakkınız da sınırsız ancak sürenin işlediğini hatırlatalım. Keyifle oynayacağınız What Game is it? mobil oyununu Google Play Store’dan cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.