Words Royale

Words Royale

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NimbleBit LLC

Şimdiye kadar oynadığınız tüm kelime oyunlarını unutun!

Words Royale, Android platformunda kelime tabanlı strateji oyunu olarak yerini alıyor. İngilizce - Türkçe kelime bulmaca oyunları arasında en zorlusu diyebilirim.

Oyunda kelimeleri yazarak saldırıyor veya savunmaya çekiliyorsunuz. Kelime oyunlarıyla bir yerleri ele geçirme odaklı strateji oyunlarını harmanlayan farklı bir yapım. İngilizce kelime bilginizi sınayabileceğiniz eşsiz bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye ederim.

Solo (tek oyunculu) ve PvP (gerçek oyunculara karşı) oynama seçenekleri sunan kelime oyunu Words Royale’i benzerlerinden ayıran nokta; strateji odaklı oynanış sunması. Petekli bir platform üzerine harfleri yerleştirerek ilerlediğiniz oyunda amacınız; rakip tacı ele geçirmek. Kelimeleri bularak rakibinizin alanına yaklaşıyor, tacı ele geçirdiğinizde zafer coşkusu yaşıyorsunuz tabii ki de ancak taca ulaşmak çok kolay değil. Taçlar platformun bir ucunda. Taca gelene kadar onlarca kelime bulmanız gerekiyor. Bu arada harfleri stratejik noktalara yerleştirerek rakibinizi yavaşlatabiliyorsunuz.