Wurdy - Social Party Word Game

Wurdy - Social Party Word Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 386
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Marvelous Games

Wurdy - Social Party Word Game, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir sosyal kelime oyunudur.

Wurdy - Social Party Word Game, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz yardımıyla oynayabileceğiniz oldukça keyifli bir sosyal kelime oyunudur.

Özellikle arkadaşlarınızla bir arada olduğunuz zamanları çok daha eğlenceli bir hale getirmek için oynayabileceğiniz oyunda farklı kategoriler altında yer alan binlerce kelimeyi arkadaşlarınıza anlatmaya çalışacaksınız.

Bir yandan karşınıza gelen kelimeyi arkadaşlarınıza anlatmaya çalışırken, diğer bir yandan da arkadaşlarınızı videoya alabilir ve oyun sonunda oyun sırasında neler yaşandığını tanıdıklarınıza gösterebilmek için oyunun videosunu sosyal hesaplarınız üzerinde paylaşabilirsiniz.

60 saniye içerisinde olabildiğince fazla kelimeyi arkadaşlarınıza anlatmanız gereken oyun, bir nevi popüler kelime oyunu Tabu'yu mobil cihazlarınız üzerine taşıyor. Hem de çok daha farklı bir konseptle.

Kalabalık arkadaş ortamlarında yapacak bir şey bulamadığınız zamanlarda, mobil cihazlarınız üzerinde yer alan Wurdy her zaman yanınızda olacak.