Adobe Kuler

Adobe Kuler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    107

  • ÜRETİCİ

    Adobe Systems Incorporated

Adobe Kuler ile kameranız aracılığıyla renk kombinasyonları yakalayabilirsiniz

Adobe Kuler kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'lerini kullanarak etraflarındaki renk kombinasyonlarını kolayca ve eğlenceli bir şekilde yakalama imkanı veren ücretsiz bir renk alma ve tema oluşturma uygulamasıdır.

Günlük hayatta farklı yerleri ziyaret edebiliyoruz ve eşsiz görünümlere sahip manzaralarla karşılaşabiliyoruz. Bu manzaraların güzelliklerini ortaya çıkan en büyük etkenlerden biri de manzara içerisinde yer alan renk uyumudur. İşte Adobe Kuler bu renk uyumlarını yakalamamıza ve farklı temalar şeklinde kaydedebilmenize imkan tanıyan kullanışlı bir uygulama.

Adobe Kuler ile renk alma ve tema oluşturma işi için tek yapmanız gereken iPhone veya iPad'inizin kamerasını renk almak istediğiniz şeye doğrultmak. Adobe Kuler saniyeler içerisindeki kameranızda yer alan görüntülerdeki renkleri yakalayabiliyor. Eğer Adobe Creative Cloud üyeliğiniz varsa yakaladığınız Kuler temaları Adobe Illustrator CC veya Adobe Ideas üzerindeki Kuler panelinde anında görüntülenebiliyor.

Adobe Kuler yakaladığınız renk kombinasyonları üzerinde oynama ve değişiklikler yapmanıza da izin veren bir uygulama.

Adobe Kuler oluşturduğunuz temaları Facebook, Twitter ve e-posta yoluyla paylaşmanıza da imkan tanımakta.

YORUMLAR