AE Lucky Fishing 2.0.0 (ios)

AE Lucky Fishing

AE Lucky Fishing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Lucky Fishing, animasyonlarla süslenmiş görselleriyle öne çıkan eğlenceli bir balık yakalama oyunu.

AE Lucky Fishing, farklı türde yüzlerce canlının yaşadığı su altı dünyasında tehlikeli bir yolculuğa çıktığımız, görsellik ve oynanış açısından oldukça kaliteli bir yapım. iPhone ve iPad’imizde hiçbir ücret ödemeden oynayabildiğimiz su altı oyununda 13 türde deniz canlısıyla karşılaşıyor, bazılarını ağımıza düşürmek için uğraş veriyoruz.

Animasyonlarla desteklenmiş yüksek kalitede görsellerler su altı dünyasının başarılı bir şekilde yansıtıldığı balık yakalama oyununda muhteşem deniz canlılarını tek tek ağımıza düşürmeye çalışıyoruz. Oyunda bölüm bölüm ilerlediğimizden her bölümde farklı bir balığı yakalamamız isteniyor; genellikle de bunlar gözümüze ilk bakışta çarpmayan türler oluyor.

İrili ufaklı tüm balıklara rastladığımız oyunda balıkları balık su topu adı verilmiş ağ fırlatan bir makine aracılığıyla yakalıyoruz. Makineyi dilediğimiz şekilde yönlendirebilmenin haricinde atış hızımızı da ayarlayabiliyoruz. Ne kadar sıklıkla atış yapacağımız ise hedefimize bağlı. Köpek balığı gibi dev hedeflerde parmağımızı oldukça seri kullanarak olabildiğince çok ağ fırlatmamız gerekirsen, küçük balıklarda bu hızı ciddi anlamda düşürsek dahi hedefimiz ağa takılıyor.

Özel ödüller içeren günlük görevlerin de bulunduğu oyunda daha büyük balıkları daha kolay yakalayabilmemiz için güçlendiricilerden yardım alıyoruz. Seri yakalama sonucu balık su topu makinemiz güçleniyor, çok daha seri ve etkili atışlar yapabilir duruma geliyoruz.

YORUMLAR