Angry Birds Transformers 1.1.8 (ios)

Angry Birds Transformers

Angry Birds Transformers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9,571

  • Üretici

    Rovio Mobile

Angry Birds Transformers, robotların kıyasıya savaşını konu alan yeni Angry Birds oyunudur.

Angry Birds Transformers, Rovio’nun 3 boyutlu grafiklerle süslenmiş ateş et – kaç oynanış tarzına sahip yeni Angry Birds oyunudur. Hem iPhone hem de iPad’inize ücretsiz yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda aksiyon dolu sahneler hiç eksik olmuyor; bu da beraberinde hızlı olmayı ve çabuk düşünmeyi gerektiriyor.

Detaylı hazırlanmış karakter ve çevre modellemelerinin yanı sıra animasyonların da son derece başarılı olduğu yeni Angry Birds Transformers oyunu, Autobirds (Transformers filminde Autobot’lardan esinlenerek hazırlanılmış karakterler.) ile Deceptihogs (Yine Transformers filminden tanıdığımız Deception’lar) arasında geçen savaşı konu alıyor.

Soldan sağa doğru akan oynanışı sahip oyunda robot kostümlerini giymiş Angry Birds karakterleri oldukça fazla sayıda silahı ustalıkla kullanarak aralarında domuz ve binaların da bulunduğu arka plana konumlandırılmış hedefleri etkisiz hale getiriyor.

Oyundaki karakterlere bakacak olursak; Angry Birds’ün ana karakteri Kırmızı Kızgın Kuşu Optimus Prime rolünde, sarı kuşu Chuck’ı Hal, Bubbles, Terrence’ı Bumblebee, Grimlock, Jazz ve Heatwave rolünde görüyoruz. Corporal Pig, Foreman Pig, King Pig, Chef Pig ise Galvatron, Lockdown, Megatron, ve Soundwave/Starscream rollerini üstleniyor.

Angry Birds Transformers, 94.5MB boyutunda ve iOS 7 üzeri tüm iPhone ve iPad’lerde oynanabiliyor. Ücretsiz olan oyunun oyun içi satın alımlar içerdiğini de hatırlatalım.

YORUMLAR