Appeak Poker 2.6 (ios)

Appeak Poker

2.6
Appeak Poker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • ÜRETİCİ

    Appeak

Appeak Poker, online olarak Dünya üzerindeki diğer poker oyuncuları ile karşı karşıya gelip kozlarınızı paylaşacağınız ücretsiz bir iOS poker oyunu.

Appeak Poker, size bildiğiniz poker oyunlarını unutturarak kendisinin bağımlısı yapacak olan ücretsiz ve online bir texas holdem poker oyunu. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indireceğiniz oyuna play tuşuna basarak saniyeler içerisinde başlama imkanına sahipsiniz.

Akıcı oynanış ve yapısı sayesinde her zaman eğlenmenizi sağlayan oyunda kazanmak için zaman zaman risk almanız gerekiyor ya da masadaki diğer rakiplerinizin yaptığı blöflerini görerek onların çiplerini alabilirsiniz.

Eğer çipiniz biterse üzülmenize gerek yok. Çünkü Appeak Poker'e giriş yapacağınız her gün için size 7000 çip veriliyor. Bu çipleri kullanarak oyunda sahip olduğunuz çip miktarını arttırabilirsiniz. Eğer bu çipleri de bitirirseniz, oyun içiden mağazadan çip satın alma opsiyonu sunuluyor.

Oldukça fazla sayıda online oyuncuya sahip olan oyunun Android versiyonu da bulunuyor. Dilerseniz oyunu arkadaşlarınıza tavsiye ederek onlarla birlikte poker oynama keyfi de yapabiliyorsunuz.

Profiliniz için seçebileceğiniz 40'tan fazla profil resmi bulunan oyunda yeni gireceğiniz poker masaları da oldukça hızlı açılıyor. Oyunun geneline yayılmış olan hızlılık şahsen beni tatmin etti. Genelde bu tür oyunlarda sıkıcı beklemeler olur. Fakat Appeak Poker'de neredeyse bekleme süresi yok gibi.

100.000 online oyuncu iile birlikte gerçek poker keyfini hissedeceğiniz oyunu iPhone ve iPad'lerinize indirerek hemen oynamaya başlayın.

YORUMLAR