Aqualert 1.80 (ios)

Aqualert

Aqualert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aqualert mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir su hatırlatıcıdır

Aqualert eğer diyet yapıyorsanız, sağlığınızı korumak istiyorsanız ve formda kalmak istiyorsanız size büyük yardımı dokunabilecek bir mobil su hatırlatma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıze ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir su hatırlatıcı olan Aqualert ile cep telefonunuzu veya tabletinizi bir su alarmına dönüştürebiliyorsunuz. Vücudunuzun su ihtiyacı farklı faktörlere göre değişebiliyor. Aqualert de su hatırlatma işine vücudunuzun su ihtiyacını belirleyerek başlıyor. Uygulamaya cinsiyetinizi, kilonuzu ve hareketlilik durumunuzu girdikten sonra Aqualert otomatik olarak bir gün içerisinde vücudunuza almanız gereken su miktarını hesaplıyor. Sonrasında ise su almanız gereken zamanlarda size bildirimler gönderiliyor. Uyku zamanlarınızda bu bildirimler devre dışı bırakılabiliyor ve bu sayede uykunuzun bölünmesi engellenebilir.

Aqualert size almanız gereken ve gün içerisinde almış olduğunuz su miktarını grafiksel olarak gösterebilmekte. Bu sayede sayılarla ve istatistiklerle uğraşmadan su ihtiyacımızı görebiliyoruz. Aqualert'e vücudunuza ne kadar su aldığınızı (bardak ölçüsü) girdiğinizde uygulama doğru bir şekilde hesaplama yapabiliyor. Aqualert'in uyarılarına dikkat ettiğinizde kendi sağlığınıza yatırım yapmış oluyorsunuz.

YORUMLAR