Beast Quest 1.0.5 (ios)

Beast Quest

Beast Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beast Quest açık dünya tabanlı bir mobil aksiyon oyunudur

Beast Quest oyuncuları geniş bir açık dünyaya ve fantastik bir maceraya konuk eden bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Beast Quest'te Avantia adlı dünyada geçen bir hikaye konu alınıyor. Maceramızın hikayesi şeytani bir büyücünün karanlık güçlerini kullanarak Avantia'daki canavarları kontrolü altına almasıyla başlıyor. Avantia'yı yok etmek için bu canavarları kullanan büyücüyü durdurmak için ise bizim yöneteceğimiz kahraman gönüllü oluyor. Oyun boyunca bu büyücünün peşinden koşuyoruz ve görevlendirdiği canavarlarla savaşarak Avantia'yı kıyametten kurtarmaya çalışıyoruz.

Beast Quest'in geçtiği Avantia dünyası oldukça geniş bir harita. Bu haritada serbest bir şekilde dolaşırken karla kaplı dağları ve sıcak kumsalları ziyaret edebiliyor, farklı düşmanlarla ve devasa bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyoruz. Oyunda görevleri tamamladıkça seviye atlayabiliyoruz. Seviye atladığımızda kahramanımızı ve kullandığı savaş ekipmanlarını geliştirebilmemiz mümkün.

Beast Quest zamanlamanın oldukça önemli olduğu gerçek zamanlı bir savaş sistemine sahip. Savaşlarda yapmamız gereken düşmanlarımızın saldırılarından sağa veya sola doğru zıplayarak veya kalkanımızı kullanarak kaçmak, boş anlarında da kılıcımızla onlara saldırmak. Kılıcımızı kullanırken 2 şekilde saldırabiliyoruz. Saldırı tuşuna arka arkaya dokunduğumuzda kombo yapabilmekteyiz. Saldırı tuşunda parmağımızı basılı tuttuğumuzda da kahramanımız gücünü biriktirerek daha güçlü bir şekilde saldırabiliyor.

Beast Quest göze hoş görünen grafiklerle donatılmış bir mobil oyun. Eğer sürükleyici bir maceraya atılmak isterseniz Beast Quest'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR