Blitz Brigade 1.3.1 (ios)
Blitz Brigade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    950

  • Üretici

    Gameloft

Etkileyici grafiklere, akıcı bir oyun yapısına sahip olan Blitz Brigade, iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz ücretsiz FPS oyunlarından bir tanesidir.

Blitz Brigade, en iyi ücretsiz online FPS oyunlarından biri. Oyuna itilaf ve ittifak devletlerinden birini seçerek başlıyoruz.

Taraf seçimini yaptıktan sonra ekranımıza farklı askeri birimlerin olduğu bir ekran geliyor. Burada istediğimiz askeri sınıfı seçerek oyuna başlıyoruz. Seçebilecğeiniz birimler arasında asker, topçu, sıhhiyeci, nişancı ve gizli harekatçı bulunuyor. Oyunun en ilgi çeken yanlarından biri de dinamik haritaları ve etkileyici görselleri. Gerçekçi sayılabilecek bir fizik motoruna sahip olan oyunda farklı araçları kullanarak düşmanlarımızı alt etmeye çalışıyoruz. Tank, arazi aracı ve helikopter bu araçlardan birkaçı.

Savaş meydanına hükmetmek için taktiklerinizi iyi belirlemelisiniz. Gerektiğinde takım arkadaşlarınızın yardımına koşmalı ve onları hayatta tutmalısınız. Seçeceğiniz her sınıfta ortalama olarak 100 silah bulunuyor. Takım arkadaşlarıyla sesli sohbet edebilme imkanı, oyunun en ilgi çekici özelliklerinden biri. Bu özelliği kullanarak takım arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve eş zamanlı taktikler geliştirebilirsiniz. 120 farklı görevin bulunduğu oyunda her görev için özgün taktikler ve saldırı planları yapmalısınız.

YORUMLAR