Buz Devri Maceraları 1.0.0 (ios)

Buz Devri Maceraları

Buz Devri Maceraları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Buz Devri Maceraları eğlence ve heyecan dolu bir macera oyunudur

Buz Devri Maceraları en başarılı mobil oyun geliştiricilerinden olan Gameloft tarafından yayınlanmış resmi bir Ice Age - Buz Devri oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Buz Devri Maceraları ya da orjinal adıyla Ice Age Adventures bize Buz Devri animasyon filmlerinden tanıdığımız kahramanları yönetebilme imkanı veriyor. Buz Devri Maceraları'nda herşey yine küçük ve sakar sinacabımız Scrat'ın marifetleriyle başlıyor. Bir türlü yakalayamadığı meşe palamudunun ğeşine takılan Scrat yeniden kıtaları ve iklimleri değiştirecek bir felakete yol açıyor ve kahramanlarımız heyecan dolu bir maceraya atılıyor.

Scrat'ın yol açtığı felaket sırasında bir buz parçası üzerinde olan Sid ve arkadaşları bu buz parçası kopunca açık denizlere doğru sürükleniyorlar ve tehlike dolu bir maceraya atılıyorlar. Biz de kahramanlarımızın evlerine dönebilmeleri için onlara yardımcı oluyoruz ve tehlikelerden korunmalarını sağlıyoruz. Dinazorlar gibi yırtıcılardan kaçarken çeşitli bulmacaları çözmeli ve dönüş yolumuzu bulmalıyız.

Buz Devri Maceraları birçok mini oyunla donatılmış bir yapıya sahip. Bu sayede oyun oyunculara renkli ve zengin bir içerik sunuyor. Eğer Buz Devri'ni seviyorsanız bu başarılı yapımı kaçırmayın.