Shark Dash

Shark Dash

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 621
  • DOSYA BOYUTU 80.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Shark Dash, Gameloft'un fizik tabanlı oynanışa sahip bulmaca oyunu.

Shark Dash, oyuncak köpekbalığı Sharkee ile ördek orduları arasında geçen kavgayı konu alan fizik tabanlı bulmaca oyunu.

Mobil platformda en çok oynanan oyunların arkasındaki isim Gameloft tarafından geliştirilen Shark Dash, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz zorlu ve eğlenceli bölümler içeren bir bulmaca oyunu. Sürekli güncellemelerle yeni bölümlerin eklendiği bu bulmaca oyunun ilginç bir de hikayesi bulunuyor. Çok kısaca; Sharkee ve onun oyuncak köpekbalığı sevgilisi rahat bir küvette keyif sürmektedirler. Ancak bu keyifleri fazla sürmez. Aniden gelen kalabalık bir ördek topluluğu Sharkee’nin kız arkadaşını kaçırır. Sharkee de ördeklerin peşine düşer. Biz de Sharkee’ye kız arkadaşına kavuşması için yardım ediyoruz.

Roma’dan Japonya’ya 4 farklı ortamda geçen oyunda her bölümde bize verilen hareket sınırını aşmadan ördekleri midemize indirmeye çalışıyoruz. Sharkee bazı bölümlerde ördekleri yemekte zorluk çekiyor. O zaman ona farklı yeteneklere sahip arkadaşları yardımcı oluyor.

Shark Dash, çocuklara hitap eden bir oyun gibi görünse de oyunu oynamaya başladığınızda öyle olmadığını anlıyorsunuz. Çok sayıda bölüm bulunuyor ve bulmacalar ilerledikçe zorlaşıyor.