Card Crawl 2.0.2 (ios)

Card Crawl

Card Crawl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Card Crawl hızlı maçlar yapabileceğiniz bir kart oyunudur

Card Crawl sıra bekleme, kısa otobüs yolculukları gibi ölü zamanları eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmeniz için ideal bir seçenek olan bir mobil kart savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir kart oyunu olan Card Crawl'da zindanların ve canavarların konu alındığı fantastik bir hikaye mevcut. Biz tehlikelerle dolu zindanlara dalan bir maceracı olarak gizli hazineleri bulamaya çalışıyoruz. Bu iş için karşımıza çıkan tehlikeli canavarlarla savaşmamız gerekiyor. Canavarlarla savaşmak için de özel kartlarımızı kullanıyoruz.

Card Crawl'da oyuna kendi kart destemizi oluşturarak başlıyoruz. Kartlarımızın her biri farklı istatistiklere ve yetneeklere sahip. Başlangıçta az kart seçeneğine sahip olsak da canavarları yendikçe altın kazanıyoruz ve bu altını yeni kartlar satın almak için kullanabiliyoruz. Yeni kartları kullanarak farklı stratejileri deneyebilirsiniz ve canavarlara karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Card Crawl'daki animasyonlar oldukça başarılı. Oyunda bir karşılaşma 2-3 dakika civarında sürüyor; bu da oyundan sıkılmanızı engelliyor. Güzel görünen ve eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan Card Crawl kart oyunu sevenlerin kaçırmaması gereken bir yapım.

YORUMLAR