Card Monsters 1.0.1 (ios)

Card Monsters

Card Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Card Monsters, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Card Monsters: 3 Minute Duels, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir kart oyunudur. Keyifli bir oyun deneyimi sunan Card Monsters: 3 Minute Duels ile arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir kart oyunu olan Card Monsters: 3 Minute Duels, becerilerinizi ve yeteneklerinizi zorlayan harika bir oyundur. Birbirinden farklı kartlara sahip olan oyunda dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla mücadele edebiliyorsunuz. Zorlu bir deneyim sunan oyunda işiniz bir hayli zor diyebilirim. Basit mekaniği ve oynanışıyla da bir hayli ilgi çeken Card Monsters: 3 Minute Duels mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. Oyunda rakiplerinizi 3 dakika içerisinde malup etmeniz gerekiyor. 8 farklı canavar ve savaş ortamına sahip olan bu oyunu sakın kaçırmayın. Oyunda başarılı olabilmek için iyi düşünülmüş taktikler geliştirmelisiniz. Ayrıca günlük ve haftalık olarak verilen hediyelerden de faydalanabiliyorsunuz.

Card Monsters: 3 Minute Duels oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.