Card Thief 1.1 (ios)

Card Thief

1.1
Card Thief
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Card Thief, iPhone ve iPad için kartlarla oynanan gizlilik oyunu.

Card Thief, mobil platformda solitaire stili oynanış sunan gizlilik oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Kartlarla oynanan oyunda gizliliğimizi koruyarak kalenin içinde ilerliyoruz. Muhafızları aşmaktan değerli hazineleri çalmaya pek çok eylemi kartlar üzerinden yapıyoruz.

iPhone ve iPad’de kartla oynanan tek gizlilik oyunu desem yanılmış olmam sanırım. Kart oyunlarını seven yediden yetmişe herkesin favori oyunu solitaire’den esinlenerek hazırlanmış ancak oynanış tarafında çok farklı bir konumda. Karanlık ortamda geçen oyunlara da hastaysanız kesinlikle kaçırmayın derim.

Oyunda yerin altında yaşam süren yaratıklardan zindan koruyuculara pek çok engeli aşmaya çalışıyoruz. Meşaleleri söndürme gibi eylemlerde bulunarak bir gölge gibi ilerliyoruz. Amacımız; muhafızların başında beklediği hazine sandıklarına ulaşmak. Muhafızları geçme yöntememiz ise oldukça farklı. Kart formundaki karakterimizin yolunu çizerek ilerlemesini sağlıyor, tüm düşmanları geçip soyma işini tamamlamayı başarırsak sonraki bölüme geçiyoruz. Her bölüm yaklaşık 3 dakika sürüyor.

YORUMLAR