Card Wars 1.1.7 (ios)

Card Wars

Card Wars
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Card Wars, kart oyunu severler için geliştirilen detaylı ve eğlenceli bir iOS kart oyunu.

Card Wars, farklı savaşçı ve büyülerden oluşan kartlar ile ooluşturaağınız destenizi kullanarak rakiplerinizi sahadan sileceğiniz gelişmiş ve eğlenceli bir iOS kart oyunu. Eğer kart oyunları oynamak yada enemek istiyorsanız Card Wars sizin için iyi bir seçenek olabilir. Fakat oyun ücretli olarak satılıyor. Satın aldıktan sonra oyunu uzun süre keyifle oynayabilirsiniz.

Bölümler halinde tasarlanan oyunun her bölümünde farklı heyecan yaşıyorsunuz. Girdiğiniz kart savaşlarını kazandıkça sahip olduğunuz kartlar, yaratıklar ve büyülerin seviyeleri ve doğal olarak gücü artıyor. Bunun anlamı ise oynadıkça daha güçlü hale geliyor olmanız. Kendi desteniz için en doğru kartları seçip oluşturarak zamanla güçlendirmeniz gerekiyor. Sıra tabanlı olarak oynanan kart oyununda, bir hamle rakibiniz bir hamle siz yapıyorsunuz. Oyunda başarılı olabilmek için rakibinizin yapabileceği hamleleri sezerek dikkatli oynamanız gerekiyor.

Kart oyunu olması dışında aynı zamanda bir macera oyunu olan Card Wars ile keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Oyun ücretli olmasına rağmen oyun içi mağazadan da ücret karşılığında alışveriş yapabiliyorsunuz. Bu tür oyunlar genelde pek sevilmez ama eğer kart oyunu oynamak hoşunuza gidiyorsa, Card Wars'ı denemenizi tavsiye ederim.

Hem Android hem iOS versiyonu olan oyunun boyutu büyük olduğu için indireriken mobil internet bağlantınız yerine WiFi bağlantısı kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle kotalı mobil internet paketine sahip olan kullanıcıların kotalarının dolmaması için WiFi bağlantı tercih etmeliler.