Chess By Post Free 1.5.0 (ios)

Chess By Post Free

Chess By Post Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chess By Post Free, iPhone ve iPad'inizde online oynayabileceğiniz gerçekçi satranç oyunu.

Chess By Post Free, iPhone ve iPad’inizde gerçek kişilere karşı oynayabileceğiniz online satranç oyunu. Aynı anda birden fazla kişiyle oynayabilme, oyun esnasında sohbet edebilme, hamle sonrası anlık bildirim gibi birçok satranç oyununda olmayan özellikleri sunuyor ve tamamen ücretsiz olarak geliyor.

Mobilde de satranç oynamayı seviyor ancak yapay zekaya karşı oynamaktan sıkıldıysanız Facebook arkadaşlarınıza ve dünya genelinde kişilere karşı oynama imkanı tanıyan Chess By Post Free ile kesinlikle tanışmalısınız. Görsel anlamda bir şey sunmadğından oldukça ufak boyutlu olan online satranç oyununda her bir oyuncunun profili bulunmakta. Oyuncuların maçları hangi sonuçla tamamladığı, en son ne zaman maç yaptıkları gibi detaylı bilgilere istatistikler bölümünden ulaşabiliyorsunuz. Maç kazandıkça sıralamada yükseliyor ve en iyiler listesinde kendinize yer edinebiliyorsunuz.

Chess By Post Free’yi benzerlerinden ayıran özelliklerinden birisi de oyun ekranı. Maça giriş yaptığınızda ve oyun esnasında rakibinizle sohbet edebiliyor, hamlelerinizi sanal olarak yaparak hamlenin size fayda mı zarar mı sağlayacağını oynamadan görebiliyor, rakibiniz hamle yaptığında anlık bildirimle anında haberdar olabiliyorsunuz.

Chess By Post Free, online olarak oynayabileceğiniz çapraz platform destekli en iyi satranç oyunlarından biri. Öğretim bölümü içermediğinden satranç bilen, oynayan, kendisini geliştirmek isteyen kişilere hitap ettiğini belirteyim.

YORUMLAR