Chicken Maze

Chicken Maze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chicken Maze, labirentte tilkilerden kaçarak tavuğunuzu beslemeye çalıştığınız bir iOS oyunu.

Chicken Maze, retro tarzı görsellere sahip oyunları çekici buluyorsanız zevk alacağınızı düşündüğüm bir iOS oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyunda tilkilerle dolu bir labirentte tavuğunuzu beslemeye çalışıyorsunuz.

Hem iPhone hem de iPad’de rahatlıkla oynanabilen oyunun aksiyon dozu oldukça yüksek. Tavuğunuzu sürekli olarak beslemek durumundasınız ve de bunu yaparken tilkilere de yem olmamaya çalışıyorsunuz. Labirentte farklı noktalarda duran tilkilere takılmamanın tek yolu ise yemleri olabildiğince hızlı yemek. Eğer yeterince hızlı ilerlemezseniz tilkiler yanınıza yaklaşıyor ve tek hamlede ziyafet yaşamaya başlıyorlar.

Her biri farklı yapıda tasarlanmış onlarca bölümün yer aldığı oyunda tavuğunuzu ilerletmek, yemleri yemek için parmağınızı sürekli olarak kaydırmanız gerekiyor. Parmağınızı ne kadar seri kullanırsanız tavuğunuz o kadar hızlı hareket ediyor, tilkilerden kaçıyor. Bölümün sonlanması ise tavuğunuzu yedirdiğinizde belli bir süre sonra görünmeye başlayan harflerin tamamlamasıyla oluyor. Labirentin farklı köşelerinde çıkan harfleri olabildiğince hızlı toplayarak kelimeyi yazdırmış; bölümü bitirmiş oluyorsunuz.

Cihazın donanımını sarsmayan hem de göze hoş gelen retro görselli oyunlar ilginizi çekiyorsa, labirentte aksiyonu doyasıya yaşatan Chicken Maze oyununa bayılacaksınız.