Chronology 1.0.18 (ios)

Chronology

Chronology
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chronology, bulmaca - platform türünde oynanış sunan, bir milyondan fazla indirme ile oldukça popüler bir mobil oyundur.

Chronology uzun adıyla Chronology: Time Changes Everything, Steam ve iOS platformunda bir milyonu aşkın indirmeye ulaşmış bir mobil oyundur. Dönemsel bulmaca – platform – macera türlerinin başarılı bir şekilde birleştirildiği yapımda yaşlı bir mucidi kontrol ediyor, bir geleceğe bir de geçmişe gidip şimdiki zamanı düzeltmeye çalışıyoruz.

iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz oyunda zamanda yolculuk yapmayı mümkün kılan bir cihazı keşfeden mucit rolünü üstleniyor, mevcut zamanda yaşanan sorunları çözmek adına sık sık geçmiş ile gelecek arasında geçiş yapıyoruz. Yol boyunca önümüze çıkan platformları aşmak için bazen geçmişe dönmemiz, bazen de geleceğe gitmemiz gerekiyor ki bu geçişi yapmak için saat simgesine dokunmak yeterli oluyor. Hareket eden platformları geçmek içinse salyangozu kullanıyoruz. Salyangoz zamanı durdurabilmenin yanında nesneleri manipüle etme, bulmacaları çözme, zamanda yolculuk yapabilme özelliklerine de sahip.

Oynanış tarzı kadar yüksek kalitede grafikleri ile de dikkat çeken oyunun en güzel yanı eski cihazlarda da rahatlıkla oynanabilmesi. iPhone 4, 4S gibi eski bir iPhone veya 1. Nesil iPad ve iPad 2 gibi çok eski bir iPad modelinde bile akıcı bir şekilde oynanabiliyor. Sürekli güncellemeler alan oyunun tek kötü yanı ilk 3 bölümden sonra oyun içi satın alım sunması.

Chronology Özellikleri:

  • Zamanda geri ve ileriye gidebilme, zamanı dondurabilme
  • Farklı yeteneklere sahip ve güçlerini birleştirebilen iki karakter
  • Güncellemelerle artan çözülmesi eğlenceli bulmacalar
  • Hayao Miyazaki’den esinlenerek hazırlanmış animasyonlu karakterler
  • MFi oyun kontrolcüsü için destek

YORUMLAR