Climendo

Climendo
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    69

  • Üretici

    Climendo AB

Climendo, güvenilir kaynakların hava durumunu karşılaştırıp karıştırarak en güvenilir bilgileri elde etmenizi sağlayan yararlı ve kullanışlı bir iOS hava durumu uygulamasıdır.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullandığınız hava durumu uygulaması sizi zaman zaman yanıltıyorsa ve bu yüzden zor anlar yaşıyorsanız yada kullandığınız uygulamadan tam anlamıyla memnun değilseniz, uygun bir ücret karşılığında satın alabileceğiniz Climendo'yu denemenizde fayda var.

Climendo, tek bir hava durumu kaynağı olmak yerine, en güvenilir 5 hava durumu kaynağının verilerini kullanarak karşılaştıran ve karıştırarak size en doğru sonucu sunan bir uygulama. Mevsimlerde yaşadığımız hava durumu farklılıklarından dolayı daha da önem kazanan bu uygulamanın arayüzü oldukşa şık ve modern. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde oldukça rahat bir şekilde kullanacağınız uygulama sayesinde beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalma riskiniz oldukça düşecektir.

Henüz yeni bir uygulama olmasına rağmen hem Android hem de iOS platformunda yoğun ilgi gören Climendo, yeni olmasının şerefine belirli bir süreliğine yüzde 50 indirime girdi. 1.99 TL karşılığında satın alabileceğiniz uygulamayı mutlaka denemenizi öneririm.

Dünyanın en güvenilir hava durumu verilerini sunan kaynaklarını kullanana Climendo yaptığı karşılaştırma ve karıştırma sonucunda size doğruya en yakın hava durumu bilgilerini sunmaktadır.

YORUMLAR