Canlı Hava Durumu

Canlı Hava Durumu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 64,161
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apalon Apps

Canlı Hava Durumu hava şartları hakkında detaylı bilgi veren bir uygulamadır

Canlı Hava Durumu kullanıcılara farklı saatlerdeki hava sıcaklığını doğru ve isabetli bir şekilde bildirebilen bir mobil hava durumu uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir hava durumu uygulaması olan Canlı Hava Durumu yaşadığınız şehrin detaylı hava durumu bilgilerini size sunabilmekte. Bunun yanında uygulama ile dünyanın herhangi bir noktasındaki hava durumlarını da kontrol edebiliyorsuınuz. Canlı Hava Durumu uygulaması size beklenen sıcaklık değerlerinin yanısıra nem oranını, basıncı, rüzgar hızını, yağış miktarını ve görünürlük mesafesini de bildirebiliyor.

Canlı Hava Durumu görsel olarka oldukça şık bir uygulama olarak nitelendirilebilir. Uygulama hava şartlarını size hareketli hava sahneleri şeklinde gerçek zamanlı olarak bildirebiliyor. Ayrıca mevcut hava durumuna göre değişen canlı duvar kağıdı seçeneklerine Canlı Hava Durumu kullanarak erişebilirsiniz ve bu sayede Android cihazınızın görünümünden havanın nasıl olduğunu anlayabilirsiniz.

Detaylı bir hava durumu haritası da sunan Canlı Hava Durumu hem kullanışlı hem de göz hoş görünen bir hava uygulaması olarak denenmeye değer.