Dark Lands 1.0 (ios)
Dark Lands
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    83

  • Üretici

    Bulkypix

Karanlık bir atmosferde slahlarınızla rakiplerinizi alt ettiğiniz bu oyunda platform unsurları da bir o kadar heyecan dolu. Windows Phone fenomeni Dark Lands şimdi iOS'ta.

Windows Phone kullanıcıları arasında sükse yapan Dark Lands, sonunda iOS taraflarına da ulaştı ve bekleyenlerini sevindirdi. Aksiyon ve temponun eksilmediği bu oyunda amacınız rakipleri doğrayıp biçerken olabildiğince yol katedebilmek.

Dinamik bir dövüş sistemine sahip olan Dark Lands, durmaksızın koşarken fantastik korku atmosferini kılıcınızla sınadığınız bir oyun. Tamamen yozlaşmış kara topraklardaki canavarların ne kadarını keserseniz size kâr. Peki canavarlar arasında kimler mi var? Goblinler, Orklar, İskeletler, Troller ve Ogreler hayatınızı karartmak için sırada. Bölüm sonlarında ise karşınıza Minotor ve benzeri mitolojik yaratıklar meydan okuyacak.

Kontrollerine alışması kolay ve tepkilerin oldukça hızlı olan bu oyunda satın aldığınız silah ve zırhlar bir sonraki seviyelerde sigortanız oluyor. Arşınlamanız gereken yolda sadece düşmanlar var dersek eksik anlatmış oluruz. Tuzaklara karşı da tetikte olmanız gerekiyor. Siyah tonun hakim olduğu oyunda görüntü oldukça duru ama kendine has sanatsal görseller Mark of the Ninja isimli oyunu hatırlatıyor ve göze hoş geliyor.

YORUMLAR