Dawn of Steel 1.5.1 (ios)

Dawn of Steel

Dawn of Steel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dawn of Steel, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir strateji oyunu.

Dawn of Steel, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir strateji ve savaş oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulmasına rağmen üst düzey grafiklerle ve derinlemesine bir hikaye örgüsüyle sunulan bu oyun kısa sürede oyunseverlerin favorisi haline gelecektir.

Oyuna uzunca bir tanıtım evresinden sonra geçiyoruz. Açıkçası tutorial adı verilen bu kısım 15-20 dakika arası sürüyor ve bir süre sonra sıkıcı olmaya başlıyor. Bir an önce kendi başımıza bir şeyler yapmak istiyoruz fakat tanıtım bitmeden bu mümkün olmuyor.

Oyunda kontrolümüze bir üs veriliyor. Saldırılarımızı robotumuz ile gerçekleştiriyoruz. Robotumuz savaşlarda hasar aldığından mütevellit bir sonraki savaşa girebilmek için robotu tamir ettirmek gerekiyor. Zamanla robota yeni silahlar alabiliyor ve kişiselleştirmeler yapabiliyoruz.

Onlarca seçeneğin sunuluyor olması oyuna dair hoşumuza giden detaylardan oldu. Hem görsel hem de işitsel olarak tatmin eden Dawn of Steel, strateji türünde kaliteli bir oyun oynamak isteyenlerin denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR