Deadman's Cross

Deadman's Cross
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    SQUARE ENIX

Deadman's Cross ilginç bir kart oyunudur

Deadman's Cross sunduğu farklı yapı ile benzerlerinden ayrılan, içerisinde 3 boyutlu FPS bölümlerini de bulabileceğiniz sıradışı bir kart oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Deadman's Cross'da ana hikaye bir zombi kıyameti üzerine kurulmuş. Oyunda herşey günümüzden 16 yıl sonra, yani 2030 yılında patlak veren bir zombi salgınıyla başlıyor. Bu zombi salgını ilk olarak Amerika'da tanımlanamayan bir virüs olarak ortaya çıkmış; fakat kısa sürede dünya çapına yayılmış ve toplam dünya nüfusunun yüzde 99.5'ini etkilemiştir. Biz ise geride kalan bir avuç insandan biriyiz.

Olaylar ilk çıktığında Amerika hükümeti sıkıyönetim ilan etmiş ve vatandaşlarına evden çıkmayı yasaklamıştır. Bu sıkıyönetim ilanından sonra hem hükümet, hem de medya tamamen sessizliğe bürünmüş ve neler olup bittiği hakkında hiçbir bilgi paylaşılmamıştır. Duyabildiğimiz tek şey apartmanımızın yakınından gelen silah sesleri ve çığlıkların ekolarıdır. Biz ise evimizden çıkmadan 3 geçirmişizdir. Artık hayyatta kalma içgüdüsü ve etrafımızı saran korku bizi kapımızın önündeki barikatları kaldırmaya ve bilinmeyene adım atmaya itmektedir...

Deadman's Cross'ta temel olarak 100 farklı zombi kartının arasından kendi kart takımımızı toplayarak mücadele vermekteyiz. Fakat kartları toplama kısmı oldukça eğlenceli; çünkü kartları toplayabilmek için 3 boyutlu FPS görevlerine çıkıyoruz ve şehir içinde zombi avlıyoruz. Oyunun bu yapısı renkli ve tekdüzelikten uzak bir oynanış sunuyor. FPS görevlerinde keskin nişancı tüfeğinin yanında alev silahı gibi farklı silahları da kullanabilmekteyiz.

 

YORUMLAR