Dragon Land 2.5.5 (ios)

Dragon Land

Dragon Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Land mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Dragon Land oyunculara heyecan dolu bir maceraya katılma imkanı veren bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dragon Land'da renkli ve fantastik yaratıklarla dolu bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyunumuzun hikayesi küçük, sevimli ejderhalar etrafında dönüyor. Bütün olaylar bu sevimli ejderhaların bir kısmının kaçırılmasıyla başlıyor. Biz oyuna ejderhalardan biri ile başlıyoruz ve arkadaşlarımızı kurtarabilmek için uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculuğumuz sırasında karşımıza bolca engel çıkarken ejderhamızın yeteneklerini kullanarak bu engelleri aşmamız gerekiyor. Ayrıca güçlü bölüm sonu canavarları bize adrenalin dolu anlar yaşatıyor. Bu canavarları yendikçe de arkadaşlarımızı birer birer kurtarabiliyoruz.

Dragon Land'ın grafikleri oldukça renkli. Oyun boyunca farklı yerleri ziyaret ederek farklı mekanları keşfediyoruz. Oyunda 100'den fazla bölüm yer almakta; bu nedenle oyunun uzun bir oynanış süresi sunduğu söylenebilir.

Dragon Land'ın bir diğer güzel yönü oyunculara ejderhalarını geliştirme imkanı vermesi. Oyunda ilerledikçe kahramanlarımız seviye atlayabiliyorlar ve yeteneklerini güçlendirebiliyorlar.

YORUMLAR