Elvin: The Water Sphere

Elvin: The Water Sphere
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elvin: The Water Sphere mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Elvin: The Water Sphere eğer eskiden televizyonlarınıza bağladığınız atarilkerinizde oynadığınız retro oyunları özlüyorsanız aradığınız eğlenceyi size sunabilecek bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Elvin: The Water Sphere'de Goomswood adlı ormana konuk oluyoruz ve bu ormanın geleceğini kurtarmaya çalışıyoruz. Elfrod adlı goblin dünyanın derinliklerinden yer yüzüne çıkarak bu ormanda yağmur yağmasını sağlayan Su Küresini çalıyor ve kayıplara karışıyor. Kahramanımız Elvin de ormanını kurtarabilmek ve dengeyi tekrar sağlayabilmek için Elfrod'un peşine düşüyor. Biz de kahramanımzıın karşısına çıkan engelleri aşmasına yardımcı oluyoruz.

Elvin: The Water Sphere retro tarzda grafiklere ve oynanışa sahip. 10 farklı dünyayı ziyaret edebildiğimiz oyunda bölümleri geçebilmek için çukurların üzerinden atlamamız, düşmanlarımızla çarpışmamız gerekiyor. Yolumuz üzerindeki altınları toplayarak ek puan da kazanabiliyoruz.