EvilBane: Rise of Ravens

EvilBane: Rise of Ravens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EvilBane: Rise of Ravens (Kuzgunların Yükselişi), iOS cihazlarda oynayabileceğiniz kaliteli aksiyon rpg oyunu.

EvilBane: Rise of Ravens Türkçe adıyla Kuzgunların Yükselişi, aksiyon yüklü rol yapma oyunlarından keyif alıyorsanız uzun süre iPad ekranına kilitleyecek yapımlar arasında. Görsellerin detaylarını görmek adına iPad’de en kötü iPhone Plus modelinde oynanmasını gerektiğini düşündüğüm oyun eski çağlarda geçiyor. Görevimiz ise karanlık güçlerin hakim olmaya çalıştığı krallığımızı kurtarmak.

Yüksek kalitede görseller sunmasına karşın oldukça ufak boyutlu olan aksiyon rpg türüne alabileceğimiz bu oyunda fantastik dünyanın keşfine çıkıyoruz. Yıkım getiren savaşın seneler sonrasında karanlık ve güçlü bir gölge, krallığımıza (Krallığımızın adı Ceroth) çöküyor. Dünya üzerinde yayılarak barışı bozmasını engelleyecek tek kişiyiz. Cennet Taşı’ndan aldığımız güçle kötülüğün yayılmasını önleyebilecek tek güç olan Kuzgun’u bulunduğu yerden çıkarmamız ve yükselişini sağlamamız gerekiyor.

Görevlerin yanı sıra birebir uzun soluklu savaşlara katıldığımız oyunda dışarıdan da görebildiğimiz karakterimizi (Evilbane) binlerce farklı silah ve zırhlı donatabiliyoruz. Zaferle sonuçlanan savaşlar sonrası sınıf atlıyor ve daha da güçleniyoruz.

YORUMLAR