Evolve: Hunters Quest

Evolve: Hunters Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evolve: Hunters Quest, ücretsiz olarak iOS cihazlarımızda oynayabileceğimi sürükleyici bir strateji oyunu.

Evolve: Hunters Quest hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğimiz sürükleyici bir üçlü eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Klasik eşleştirme oyunlarından sunduğu ekstra özelliklerle sıyrılan Evolve: Hunters Quest, bu kategoride fazla benzerini görmediğimiz bir örnek.

Oyundaki amacımız benzer objeleri yan yana getirmek. Benzer objeler yan yana geldiğinde birimlerimiz düşmanlara saldırıda bulunuyorlar. Bu şekilde devam ederek düşmanları yenmeye ve bölümün galibi olmayı amaçlıyoruz. Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de toplamda 100 farklı göreve sahip olması. Bu görevler tahmin ettiğiniz gibi kolaydan zora doğru sıralanmış bir şekilde sunuluyor. İlk görevlerde oyunun temel dinamiklerine alışıyor, sonraki bölümlerde ise zorlu düşmanlara karşı yeteneklerimizi sergilemeye başlıyoruz.

Evolve: Hunters Quest'te grubumuzda farklı karakterler mevcut ve bu karakterlerin her biri kendine has özelliklerle geliyor. Oyun esnasında elde ettiğimiz puanları sayesinde bu karakterleri güçlendirebiliyoruz. Bu sayede düşmanlara verdikleri hasar oranını da artırmış oluyoruz.

Farklı bir bulmaca-strateji oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız Evolve: Hunters Quest mutlaka denemeniz gerekenler listesinde bulunmalı.

YORUMLAR