Extreme Road Trip 2 3.7.0 (ios)

Extreme Road Trip 2

Extreme Road Trip 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    119

  • Üretici

    Roofdog Games

Extreme Road Trip 2 ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz keyifli bir beceri-yarış karışımı oyundur.

Extreme Road Trip 2 ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Son derece heyecanlı bir yapıya sahip olan oyunda özel olarak modifiye edilmiş araçlarımızla akrobatik hareketler sergileyerek puan toplamaya çalışıyoruz.

Topladığımız ouanları kullanarak yeni araçlar açabilir ve bu araçlarla yarışabiliriz. Oyunda tam 96 araç bulunuyor. Bu da sanırım ne kadar puan toplamanız gerektiği konusunda size bir fikir verebilir. Taklalar, tek tekerlek üzerinde ilerlemeler, tehlikeli atlamalar yapabileceğimiz oyunda farklı atmosferler bulunuyor. Bu sayede oyun bir süre sonra monoton olmak yerine heyecanını uzun süre devam ettiriyor.

Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Extreme Road Trip 2’de de çok sayıda power-up ve bonus bulunuyor. Bunlar zor zamanlarda hayat kurtarıcı olabiliyor ve kaybetme tehlikemiz varsa durumu tersine çevirebiliyor.

Oyunda yer alan grafikler ortalama seviyede. Çok iyi denemez fakat çok kötü de demek doğru değil. Genel atmosferle uyum içerisinde ilerliyor ve herhangi bir probleme yol açmıyorlar. Oyunda Game Center desteği de sunulmakta. Bu özelliği kullanarak elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR