Fishy Rush 1.1.0 (ios)

Fishy Rush

Fishy Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fishy Rush, küçük sevimli bir balığı yüzdürdüğünüz bir su altı macera oyunudur.

Fishy Rush, su altı dünyasında küçük sevimli bir balığın maceralarını konu alan ücretsiz oynanabilen ve ufak boyutlu bir mobil oyundur. Hem iPhone hem de iPad’inizle uzun süre hiç sıkılmadan oynayabilir, sınırsız eğlencenin keyfini sürebilirsiniz.

Silen Games’in popüler oyunlarından Fishy Rush oyununda büyüleyici su altı dünyasına geçiş yapacaksınız. Sevimli bir o kadar da şaşkın ufak bir balığı yüzdürdüğünüz oyunda amacınız yüzerken karşınıza çıkacak altın, can ve çeşitli güçlendirmeleri almak ve gidebildiğiniz kadar giderek en yüksek puanı elde etmek. Karşınıza aniden çıkan balıklarla mücadele etmek oyuna heyecan katıyor, görevleri hızlı bir şekilde tamamlamanıza engel oluyor. Yüzerken her türlü balıkla karşılaşabilirsiniz. Tabii ki en tehlikesi köpek balığı. Köpek balığının size ne kadar yaklaştığını ekranın sağ tarafında beliren ! işaretinin şiddetinden anlayabiliyorsunuz. Oyunda hem balıklara takılmadan ilerlemeli, hem size verilen çeşitli görevleri tamamlamalı, hem de altın ve güçlendiricileri toplamalısınız. Bu açıdan oyundaki hedefleriniz kolay gibi gözükse de, ilerlemeniz için mücadele etmeniz gerekiyor.

Mobil platform için oldukça başarılı görüntü ve ses efektleri sunan oyunda alternatif kontrol seçenekleri bulunmuyor. Ekrana ne kadar uzun süre dokunursanız balığınız o kadar yükseğe çıkıyor. Oyunda her cins balık bulunduğundan ve aniden karşınıza çıktığından balığınızı yüzdürürken oldukça dikkatli olmalı, parmağınızı doğru zamanda çekmelisiniz. Kontroller kolay ve kısa bir sürede alışıyorsunuz.

Fishy Rush, su altı macera oyunlarını sevenlere yönelik hazırlanmış, oynaması son derece keyifli ve kolay bir oyun. Hem de ücretsiz ve Türkçe.

YORUMLAR