Frozen Free Fall 1.1.0 (ios)

Frozen Free Fall

Frozen Free Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frozen Free Fall, Disney'in eğlence dolu dünyasında geçen destansı bulmaca eşleştirme oyunudur.

Arendelle Krallığı'nda geçen destansı bir hikayenin parçası olmaya hazır mısınız? Disney'in en yeni animasyon türündeki yapımı Frozen esas alınarak hazırlanmış Frozen Free Fall oyununda farklı karakterlerle hikayenin sonunu getirmeye çalışacaksınız.

Hikaye yönü ile diğer üçlü eşleştirme oyunlarından bir hayli farklı olan Frozen Free Fall'da 3 veya daha fazla aynı renkteki buz kristalini yan yana getirmeye çalışıyorsunuz. Ancak bunu en yüksek puanla size verilen hareket sayısını aşmadan yapmanız gerekiyor.

90'dan fazla buzlu bulmacanın yer aldığı oyunda hikayeye Elsa ve Anna karakterleri ile başlıyorsunuz ve ilerledikçe Hans, Pabbie gibi farklı karakterle tanışıyorsunuz. Her bir karakterin kendine has benzersiz gücü, hikayede daha kolay ilerlemenizi sağlıyor.

1.1.0 sürümü ile birlikte yeni bölümlerin eklendiği, performans iyileştirmelerinin yapıldığı ve çeşitli hataların giderildiği oyunun Facebook sayfasını Facebook.com/DisneyMobile ziyaret ederek oyun hakkında ipuçları alabilir, haberleri takip edebilirsiniz.