Godfire: Rise of Prometheus 1.2 (ios)

Godfire: Rise of Prometheus

1.2
Godfire: Rise of Prometheus
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    230

  • Üretici

    Vivid Games S.A.

Godfire: Rise of Prometheus yüksek kalite grafiklere sahip olan bir aksiyon oyunudur

Godfire: Rise of Prometheus destansı bir hikayeyi güzel grafikler ve God of War benzeri aksiyon dolu bir oynanışla birleştiren bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işetim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Godfire: Rise of Prometheus'ta mitolojik bir hikayede başroldeyiz. Oyunun ana kahramanı olan Prometheus insanoğlunu Olimpos tanrılarının baskılarından kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor. İnsanoğlunu özgür kılmak için ise Tanrıateşi Kıvılcımı'nı ele geçirmek gerekmekte. Bu iş için yüzlerce canavarlar yüzleşiyoruz. Bunun yanında dev bölüm sonu canavarları da bizleri bekliyor.

Unreal Engine oyun motorunu kullanan Godfire: Rise of Prometheus bu oyun motorunun nimetlerinden olabildiğince faydalanmakta. Oyundaki karakter modellemeleri ve görsel efektler göz alıcı seviyede. iOS cihazların sınırlarını zorlayan grafiklerin yanında savaş sistemi de oldukça başarılı. Gerçek zamanlı savaş sisteminde dokunmatik kontrolleri kullanarak akıcı bir şekilde savaşabiliyor ve kombolar yapabiliyorsunuz.

Godfire: Rise of Prometheus, RPG türü karakter geliştirme sistemine sahip. Tecrübe puanı kazandıkça seviye atlayabilmekte ve kahramanınızı geliştirebilmektesiniz. Oyunda farklı silah ve zırhları kullanabiliyor ve bu eşyaları da geliştirebiliyorsunuz.

Farklı oyun modlarına yer veren Godfire: Rise of Prometheus boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmeniz için güzel bir seçenek.

YORUMLAR