GUN BROS 2

GUN BROS 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gun Bros 2 oldukça heyecanlı bir aksiyon oyunudur

Gun Bros 2 iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, sizi bolca aksiyon ve heyecanın içine sürükleyen shooter türünde bir oyundur.

Gun Bros 2'nin hikayesi ilk oyundaki T.O.O.L. savaşlarından sonra başlıyor. Aradan bir süre geçtikten sonra Tyrannical Oppressors Of Life orduları tekrar sıkıntı ve pislik yaratmak için meydana çıkarlar ve kahramanlarımız Francis ve Percy'e biraz eğlenme fırsatı doğar. Geçen zaman içerisinde T.O.O.L. orduları güçlerine güç katmış olsa da kahramanlarımız Percy ve Francis silah koleksiyonlarını geliştirmiş, cephaneliklerini donatmışlardır.

Gun Bros 2'de kahramanlarımızı kuş bakışı olarak kontrol ediyoruz ve her yönden üzerimize gelen düşmanlara karşı kendimizi savunuyoruz. Oyunda birçok farklı silahı kullanıp geliştirebildiğimiz gibi bu silahları modifiye edebiliyoruz. Silahların haricinde yüksek hasar veren tanklar ile toplu katliamlar yapabilmemiz mümkün.

Gun Bros 2'nin grafikleri gayet kaliteli düzeyde. Oyunda aksiyon hiç durulmuyor ve kahramanlarımız sürekli çatışma içerisine giriyor. Kuvvetli bölüm sonu canavarı karşılaşmaları oyuna renk katmakta. Oyunun multiplayer desteği oyunda sunulan içeriği zenginleştirmektedir.

Eğer bolca aksiyona yer veren oyunları seviyorsanız Gun Bros 2'yi denemelisiniz.

 

YORUMLAR