Heroes of Midgard: Thor’s Arena

Heroes of Midgard: Thor’s Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2

  • Üretici

    Omega Games LTD

Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game, iPhone ve iPad cihazlarından oynayabileceğiniz heyecan dolu bir kartlı savaş oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game, oyuncuları İskandinav Mitolojisi’nin büyülü atmosferine taşıyacak bir tür kart oyunudur.

Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game, mobil oyun platformuna göre son derece üst düzey grafik kalitesine sahip olması ve İskandinav Mitolojisi’nin hemen hemen tüm detaylarını bünyesinde taşımasıyla klasik kartlı savaş oyunlarından bir adım öne çıkıyor.

İskandinavya’nın gizemli diyarlarında yolculuk edeceğiniz Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game oyununda her bölgenin yerel kahramanlarına meydan okuyacaksınız. Bu mücadelede en iyi kadroyu kurmalı ve belirlediğiniz strateji dahilindeki hamlelerinizle rakibinizi mağlup etmelisiniz. Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game oyununda dünya çapında gerçek kullanıcılarla da karşılıklı oynayabilirsiniz. Üstelik rakiplerinizle iletişime geçmeniz de mümkün. Kartlarınızı büyülü güçlerle de zenginleştirebilirsiniz. Heroes of Midgard: Thor’s Arena – Card Battle Game mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR