Heroes of Order & Chaos 1.6.0 (ios)

Heroes of Order & Chaos

Heroes of Order & Chaos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca

  • TOPLAM İNDİRME

    113

  • Üretici

    Gameloft

MOBA oyunlarının mobil platformda da oynanabileceğini gösteren başarılı bir oyun olan Heroes of Order & Chaos, sonunda iOS için de çıktı.

2 sene önce Android'e gelen ilk mobil MOBA oyunlarından biri olan Heroes of Order & Chaos, sonunda iOS kullanıcılarına da "ben buradayım" dedi ve iPhone 5 kullanıcılarının oyun yelpazesini attıran bir alternatif sundu. Her MOBA gibi Heroes of Order & Chaos da arkadaşlarınızla oynayıp başka oyunculara karşı mücadele etmenize olanak tanıyor. Tam bir takım çalışması gerektiren bu oyun siz oynadıkça daha da çok keyif vermeye başlayacaktır.

Karşılıklı bir simetri kuralıyla dizilmiş olan üsleri olan cepheler arasında dönen savaşta gidişatı değiştirebilecek kahramanlardan birini oynadığınız Heroes of Order & Chaos'ta rakip takımı ve sizin aranızdaki dengenin yararınıza veya zararınıza doğru bozulması oyunda yapmış olduğunuz hamlelere göre belirleniyor. Dolayısıyla, bilgi, zeka, yetenek, stratejik düşünce, takım oyunculuğu gibi etmenlerin tamamını bu oyunda hissetmeniz mümkün.

Android kullanıcıları çoktan meydanı doldurdular bile. iOS oyuncular, siz niye bekleyesiniz? Buyrun er meydanına! Tek kişisiniz diye tereddüt etmeyin, teke tek oyun modu belki de sizin aradığınız şeydir. Öte yandan 3'e 3 veya 5'e 5 oynamanın getirdiği keyif de bir ayrı. MOBA oyunlarının mobil platforma çıkması oyun dünyası adına güzel bir sürpriz ve sizin de bu mutluluğu yaşamanızı temenni ederim.

YORUMLAR