Hotel My Phone

Hotel My Phone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz rehberinize ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Hotel My Phone, gerçekten orijinal bir fikir üzerinden akıllıca geliştirilmiş, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Artık telefonunuzu evde unutmanız veya şarjının bitmesi, bu uygulama sayesinde o kadar da sorun değil.

Özellikle gençlerin çok seveceğini düşündüğüm bu uygulama günümüzün sorunlarından bir tanesine çözüm olmak için geliştirilmiş. Telefonunuzun şarjı sürekli olarak çok çabuk bitiyorsa ya da telefonunuzu sık sık evde unutuyorsanız Hotel My Phone bu derdinize çare olacak.

Uygulamanın temel amacı bu gibi durumlarda rehberinize ve mesajlarınıza erişip kişilerinizle bağlantı kurmanızı sağlamak. Bunun için de bir arkadaşınızın telefonundan yararlanıyorsunuz. Yani tek yapmanız gereken uygulamayı hem kendi telefonunuzda hem de en yakın arkadaşlarınızın, eşinizin ya da anne babanızın telefonuna kurmak.

Bu sayede yukarıdaki gibi bir durum olduğunda tek yapmanız gereken uygulamayı yüklediğiniz diğer kişinin telefonunu ödünç almak, hesabınızıa giriş yapmak ve kolayca aramak istediğiniz kişiyi aramak.

Diyelim ki arkadaşlarınızla dışarıda geziyorsunuz fakat şarjınız bitti. Aileniz ise evde sizi bekliyor. Bu gibi bir durumda onları meraklandırmamak için aramak istediğinizde telefon numaralarınız ezbere bilmiyorsanız büyük bir sorun olabilir. Fakat Hotel My Phone bu soruna çözüm buluyor.

Uygulama güvenlik açısından da iyi bir şekilde geliştirilmiş. Ev sahibi olduğunuzda telefonunuzu arkadaşınıza ödünç verdiğinizde hotel moduna geçiş yapıyor ve kişisel bilgilerinizi koruyor. Aynı şekilde arkadaşınızın telefonundan giriş yapıp çıkış yaptığınızda bilgilerinizi anonim şekilde tutuyor.Çıkış yapmayı unutursanuz da dört saat sonunda otomatik olarak çıkış yapılıyor.

Gerçekten kullanışlı olan bu uygulamayı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR