Dolap

Dolap

kullanıcı

Dolap, Trendyol bünyesinde yer alan güvenli ikinci el alışveriş uygulamasıdır.

Dolap APK, modayı yakından takip eden kişilerin tercih ettiği markaların ürünlerini çok daha ucuza bulabileceğiniz ikinci el alışveriş uygulamasıdır. Gucci, Fendi, Vakko, Gap, Diesel, Zara, Burberry ve daha nice markanın yepyeni ürünlerini piyasa fiyatının çok altına bulmanız mümkün. Dolap - İkinci El Alışveriş uygulaması, Trendyol bünyesinde hizmet veren Dolap uygulaması ülkemizde popüler bir konumda yer alıyor.

Kullanıcılar hem sıfır hem de ikinci el ürünlere Dolap sayesinde erişebildikleri gibi kendi ürünlerini de satabiliyorlar. Yani diyelim ki elinizde satmak istediğiniz bir ürün var ücretsiz olarak Dolap bünyesinde ürününüzü tanıtabiliyor ve müşteri arayabiliyorsunuz. Kullanıcılar ürünlerini Dolap garantisi altında güvenle satabiliyor, müşteriler ile iletişime geçebiliyorlar. Alıcılar ise ürüne değerinden daha az bir miktar teklif edebilir ve pazarlık kurabilirler. 

Dolap APK İndir

Ücretsiz olarak yayınlanan Dolap uygulamasında Yüzbinlerce kullanıcı her geçen gün alışveriş yapıyor ve ürünlerini satıyor. Sınırsız ürünlere sahip olan uygulama, geniş yelpazesi ile her kategoriden içeriğe ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Android platformunda onlarca ikinci el alışveriş uygulamalarından biri olan Dolap, vakit zamanında alıp artık herhangi bir sebepten giymediğiniz, gardırobunuzun bir köşesinde duran giysileri, takmadığınız aksesuarlarınızı paraya dönüştürmeniz oldukça basit. Tek yapmanız gereken profilinizi oluşturduktan sonra satmayı düşündüğünüz ürünün fotoğrafı çekip yüklemek. Bu noktadan sonra alıcı satıcı arasında problem çıkmaması için Dolap’ın önlem aldığını, güvenli alışveriş sistemine sahip olduğunu belirtmek gerek.

Siz de Dolap APK indirin ve evinizdeki eşyalarınızı satın veya ikinci el eşyalar satın alın!

Dolap - İkinci El Alışveriş Uygulaması Özellikleri

  • İkinci el alışveriş uygulaması
  • Giysilerinizi satın ve ikinci el ürün satın alın
  • Dolap bünyesindeki eşyaları satın alın
  • Yüzlerce fırsattan yararlanın
  • Kullanıcı dostu arayüzle birlikte aradığınız rahatlıkla bulun
  • Markaları ve son moda ürünleri inceleyin