Iron League

Iron League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    DEXINT GAMES Inc.

Iron League, 3 kişilik takımlar halinde savaşlar yapabileceğiniz oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Iron League, 3 kişilik takımlar halinde savaş yapabileceğiniz oldukça eğlenceli bir mobil oyundur. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Iron League, sizi büyük bir savaşa davet ediyor. Hemen takımınızı hazırlayın ve savaşa başlayın. Rakipleriniz çok güçlü olabilir ama sizin yapacağınız stratejik bir plan rakibinizin gücünü etkisiz kılacaktır.

3 kişilik takımlar halinde toplam 6 kişi oynanan Iron League, oyunculara 10 dakikalık savaş yapma izni veriyor. Yani takımınızla birlikte 10 dakika boyunca savaşıyorsunuz ve iyi olan takım puanı kazanıyor. Bu yüzden takımınızı iyi seçmeli ve savaşı da zekice yapmalısınız. Iron League oyununda savaşların ilk dakikasında kimse birbirine saldırmaz. Öncelikle karakterler güçlendirilmeye çalışılır. Bu yüzden siz de oyun içerisinde yer alan küçük nesneleri keserek kendi karakterinizi güçlendirin. Bu sayede düşman takımı ile daha iyi savaşabilirsiniz. Eğer güçsüz bir karakter ile saldırmayı denerseniz takımınızın savaşı kaybetmesine neden olabilirsiniz. Iron League oyununda asla acele etmeyin ve dikkatli bir şekilde savaşın.

30 farklı karakter ve 4 farklı harita ile birlikte oldukça geniş özelliklere sahip olan Iron League, size istediğiniz karakteri seçme imkanı sunuyor. Oyunun oynanacağı haritayı ise oyunu kuran takım seçmekte. Fakat haritaların çok fazla önemi yok. Sizin her haritada iyi bir savaş çıkaracağınızı biliyoruz.

Etkileyici grafikleri ve aksiyon dolu ses efektleri ile birlikte oldukça fazla seveceğiniz Iron League oyununu hemen şimdi indirin ve 3 kişilik efsanevi savaşlara başlayın.

YORUMLAR