iVibe Massager Lite 3.2 (ios)

iVibe Massager Lite

3.2
iVibe Massager Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telefonunuzun titreşim özelliğini kullanarak, telefonunuzu bir masaj aletine dönüştürebilirsiniz.

iVibe Massager Lite uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlarınızın titreşim özelliğini kullanarak telefonunuzu masaj aleti gibi kullanmanızı sağlıyor.

Yorgunluğu atmak için masaj yaptırmak oldukça etkili bir yöntem. Ancak her zaman masaja gitmeye vakit bulamadığımızda, çareyi masaj aletlerinde bulabiliyoruz. Masaj aletlerini temel alarak geliştirilen iVibe Massager Lite uygulaması, cihazınızın titreşim özelliğini masaj aletine dönüştürmek için kullanan bir uygulama. Çok hızlı, hızlı, yavaş ve rastgele gibi dört farklı hız seçeneği sunan ve günün yorgunluğunu eldeki imkanlar ölçüsünde atabilmenizi sağlayan iVibe Massager, her ne kadar masaj aletleri kadar verimli olmasa da işe yarar bir yöntem gibi görünüyor diyebilirim.

Uygulamayı başlattığınızda ekrana bir kez dokunarak titreşimi başlatabiliyor, tekrar dokunduğunuzda ise durdurabiliyorsunuz. Hız seçeneklerini ise uygulama ayarlarından seçebiliyorsunuz. Uygulama çalışırken çok fazla enerji tüketeceğinden, cihazınızın bataryasını da hızlı bitirecektir. Bunun için ekran parlaklığı, mobil veri gibi özellikleri devre dışı bırakmanızı tavsiye ediyorum. Uygulamayı başkalarının kullanmasını önlemek amacıyla, uygulamaya dahil edilen Şifre Koruma ve Ekran Kilidi özelliklerini kullanabilirsiniz.

Günün yorgunluğunu az da olsa atabileceğiniz iVibe Massager Lite uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR