King of Words

King of Words
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    47

  • Üretici

    Star Arcade

King of Words, Türkçe ve İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebileceğiniz ücretsiz bir iOS oyunu.

King of Words, iPhone ve iPad’inizde çevrimiçi oynayabileceğiniz kelime oyunlarından biri. Dil seçeneği sayesinde hem Türkçe hem de İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebileceğiniz oyun ücretsiz ve rahatsız edici reklam sunmuyor.

iOS tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kelime oyunu arıyorsanız İngilizce ve Türkçe sözlükten kelimeler içeren King of Words ile kesinlikle tanışmalısınız. Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz veya günlük ve haftalık turnuvalarla dünya genelinde oyuncuların karşı çıkabileceğiniz oyunda ne kadar çok kelime türetirseniz o kadar fazla puan toplamış oluyor ve topladığınız puanları yeni turnuvaların kilidini açmak için kullanıyorsunuz.

Kelime bilgisinin yanında hızlı olmayı da gerektiren King of Words (Kelimelerin Kralı) oyununda kelimeleri nasıl türeteceğinizi diğer bir deyişle oyunun gidişatını öğrenebileceğiniz bir alıştırma alanı da mevcut. Size tavsiyem burada pratik yapmadan turnuvalara atılmayın.

iPhone ve iPad’lerle uyumlu onlarca kelime bulma oyunu mevcut ancak hem Türkçe hem de İngilizce olarak oynayabileceğiniz çevrimiçi kelime oyunu sayısı oldukça az. King of Words bu türü sevenler için harika bir seçenek.

YORUMLAR