Komodor - TV Guide 1.0 (ios)

Komodor - TV Guide

1.0
Komodor - TV Guide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Komodor - TV Guide, yayın akışını daha kolay takip edebileceğiniz tv rehberi uygulaması.

Komodor - TV Guide (TV Rehberi), televizyondan dizi, film takip eden birisiyseniz sık kullanılanlar klasörünüze almanız gereken bir uygulama. Her kanal için yayın akışına göz atmak yerine o gün hangi dizilerin oynadığını veya ailece, tek başınıza izleyebileceğiniz filmleri hızlıca bulabiliyorsunuz. Filtreleme seçeneğiyle de tam da izlemek istediğiniz programı buluyorsunuz.

Noluyo uygulamasıyla karşımıza çıkan Ekran İşleri tarafından geliştirilen Komodor – TV Rehberi uygulamasının iOS platformunda eşi benzeri yok. Hem iPhone hem de iPad’inize ücretsiz indirip kullanabileceğiniz rehber uygulamayla dizi ve film takibi yapmak oldukça basit. Tek tek yayın akışlarını incelemek yerine arama kutucuğuna izleyeceğiniz dizi veya filmin adını yazmanız veyahut türlere göre filtreleme yapmanız yeterli. Hatırlatıcı fonksiyonu sayesinde de program başlamadan haberdar ediliyorsunuz.

“Bugün televizyonda izlenecek bir film var mıdır?” “Yeni dizi saat kaçta başlayacak?” “Hangi kanalda ne oynuyor?” “ve daha pek çok soruya yanıt veren bir mobil uygulama Komodor – TV Rehberi. TV’de film ve dizi izliyorsanız tavsiye ederim.

YORUMLAR