Kraken Land

Kraken Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • Üretici

    Honikou Games

Kraken Land: 3D Platformer Adventures, karakterinizle birlikte zorlu yolları geçmenizi amaçlayan eğlenceli bir mobil oyundur.

Deniz kenarında yaşamayı herkes ister. Fakat bir deniz canlısı olarak yaşamak hiç kimsenin aklına gelmemiştir. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Kraken Land: 3D Platformer Adventures, sizi deniz kenarında gerçekleşen büyük bir maceraya çağırıyor.

Kraken Land: 3D Platformer Adventures oyununda deniz canlıları ile birlikte zorlu yolları geçmeye çalışıyorsunuz. Bu zorlu yolları geçmeye çalışırken karşınıza bir sürü engeller çıkacak. Özellikle oyunu deniz canlıları ile oynadığınız için sürekli yolunuzu yengeçler kesecek. Sizin yengeçlerden ve diğer kötü niyetli canlılardan kaçarak parkurun sonuna ulaşmanız lazım. Eğer yeteri kadar başarılı olursanız yeni bölümlere geçebilirsiniz. Fakat yengeçlerden kaçamazsanız ne yazık ki oyuna yeniden başlamak zorunda kalacaksınız.

Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz Kraken Land: 3D Platformer Adventures, birbirinizle rekabete girmenize ve çılgınlar gibi eğlenmenize imkan sağlıyor. Çeşitli hediye sandıkları alarak Kraken Land: 3D Platformer Adventures oyunun en iyisi olmaya çalışın. Arkadaşlarınızla birlikte girdiğiniz liderlik tablosunda birinci çıkın. Eğer parkur oyunlarını seviyorsanız Kraken Land: 3D Platformer Adventures oyununu sakın kaçırmayın!

YORUMLAR