Kung Fu Panda: Battle of Destiny

Kung Fu Panda: Battle of Destiny
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kung Fu Panda: Battle of Destiny mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

Kung Fu Panda: Battle of Destiny eğer mobil cihazlarınızı kullanarak boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil kart oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Kung Fu Panda: Battle of Destiny, sevilen animasyon filmi Kung Fu Panda'daki kahramanları mobil cihazlarımıza taşıyor. Kahramanlarımızın maceraları bu sefer bize farklı bir şekilde sunuluyor; oyunumuzda bu kahramanları temsil eden kart destelerini çarpıştırıyoruz. 

Kung Fu Panda: Battle of Destiny'de farklı kartları toplayarak kendi kart destemizi oluşturmaktayız. Sonrasında rakiplerimizin karşısına çıkıyoruz. Bu karşılaşmalarda temel amacımız kartlarımızın avantaj ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak rakiplerimizin üzerinde taktiksel üstünlük kurmak. Bu sayede karşılaşmaları kazanabiliyoruz ve böylece kartlarımıza seviye atlatarak onları güçlendirebiliyoruz.

Kung Fu Panda: Battle of Destiny'de oyuncular kullanmadıkları kartları değerlendirerek yeni kartlara dönüştürebilmekteler.

YORUMLAR